Select language

Newstar Jest to jeden z głównych produktów firmy Newstar Stone. Mamy dwie fabryki granitu, jedna płyta magazyn i jeden blok stacji dokującej, łącznie ok. 35000M2 w Stone Town, miasta Quanzhou, prowincja Fujian w Chinach. Tysiące bloków i płyt materiałów w magazynie i wyposażone w nowoczesne udogodnienia w fabrykach. Tymczasem my własnych czterech kamieniołomach granitu: Pandang ciemne, Newstar Red, Newstar Blue, i Pandang szary, Nasze fabryki mają zupełnie ponad 150 sztabów z bogatym doświadczeniem w branży granitu. Nie ma 200 granitowych kolory mogą być wybrane, obejmuje Green Granite, żółty granit, czarny granit, biały granit, itp., a ich produkty mają płytki, płyty, blaty, blaty kuchenne, stacjonarnej, góry w łazience, kominek granitu, kostki brukowej, kostki brukowej i wszystkich rodzajów wyrobów z kamienia.
Newstar Marble również jest jednym z głównych produktów firmy Newstar Kamień, Mamy jeden marmuru fabryki w Chinach i jeden marmuru fabryki świata i jeden marmuru sklep, ogółem około 15000M2 w Quanzhou i Yixing. Te Materiał przyjść Chinach, Hiszpanii, Jordanii, Libanu, Egyp, Iran itp., mamy blok marmuru i kamienia z naszej współpracy właściciela kamieniołomu i bezpośrednio w Chinach, mamy również kamieniołom marmuru. Nie mam 300 marmuru kolory mogą być wybrane z najwyższej jakości. Chiny Marble są stosowane głównie w podłogę i płytki ścienne i importowanych marmuru są wykorzystywane w szeroko dziedzinie kamienia, takich jak kolumny, rzeźby itp., są również używane w podłodze i ścianach.Newstar Łupek jest jedną z wiodących firm z Newstar Kamień, Slate Newstar konsekwentnie produkuje najwyższej jakości łupek do wszelkiego rodzaju dekoracji i budynków. Dzięki profesjonalnej technologii w górnictwie łupków i przetwarzania, nagle się duży udział w działalności łupków w świecie. Poświęcony w rozwoju nowych produktów, nasze produkty, zawiera naturalne łupków, naturalne kwarc, naturalnego piaskowca, wapienia naturalnego i innych serii, obejmuje wszystkie rodzaje płyt i płytek, płytki podłogowe, płytki murowe, łupku, mozaika łupki, hodowlane łupek, łupek bilard, łupek medalion, stół łupków itp.


Newstar kamień oferują więcej możliwości z trawertynu i wapienia, w tym płyty i płytki w żółty, szary, beżowy, biały i bez kopalnych, mozaiki i wykończenie szlifowane, polski, kwas myte, szczotkowane i onyks. Używamy stanu maszyn sztuki do realizacji naszych płytek i płyt. Teraz jesteśmy nowo wybudowany jednych Chin trawertyn i kamieniołomu wapienia dostarczać najwyższej jakości w zakresie produktów dla Ciebie, wzorzyste z dobrej jakości, ale konkurencyjna cena. Te Materiał przyjść Chinach, Iranie, Turcji, Portugalii, itp., mamy blok z naszej oraz kamienia współpracował Właściciel kamieniołomów bezpośrednio i w Chinach, mamy trawertyn kamieniołom również. Nie ma 30 trawertynu i wapienia kolorów może być wybrany z najwyższej jakości.
Newstar Stone (Chiny) produkcję Quartz & Marbles płyty, płytki, blaty, blatów, również twardą powierzchnię, marmur związek, płytki marmury i płyty, bezpośrednio producenta i fabryki, zapraszamy o kontakt.
Dostarczamy różne wyroby z kamienia z Andezyt i Lava, najczęściej używanych w brukowiec, płytki chodnikowe, posadzki zewnętrzne i wewnętrzne płyty itp. Lavastone jest bardzo zindywidualizowane, modny i charakterystyczny
Granitowe blaty do USA, Europy, Australii i na Bliskim Wschodzie, siz etc.Standard: 96 "x 26", 96 "x 36", 108 "x 26", itp. o grubości 2CM lub 3CM i wykonujemy również dostosowane bazy szczyty na rysunku klientów przez naszych profesjonalnych sztabów.

Dostarczamy wszelkiego rodzaju produktów z piaskowca, wspaniałych kolorach piaskowca formacji skalnych z piaskowca, ogród piaskowiec, płytki z piaskowca basenu z piaskowca czerwonego piaskowca, obraz z piaskowca, kolor piaskowca, piaskowiec Navajo.

Jak O Chinach Newstar Kamień

Newstar groupNewstar Grupa jest profesjonalnym przemysłu i handlu zintegrowane przedsiębiorstwo, specjalizujące się w różnego rodzaju granitu, marmuru, budownictwo, dekoracja, wyroby z kamienia rzemiosła i kuchni, akcesoria łazienkowe, że poświęcił się do opracowania zintegrowanego badania i rozwój, koncentrują się na przemyśle, wymagających zawodu, do zaspokojenia światowego popytu konsumentów na produkty wysokiej jakości i wyrafinowanej elegancji globalnego oczekiwania konsumentów wobec środowiska życia
Newstar będzie się dynamicznie rozwijała w ramach wsparcia w społeczności, poprzez nieustanny wysiłek wszystkich pracowników, duch twarde i dedykowane stosunek pracy, jakość usług, nasza firma rozszerzyła skalę szybko, utworzyliśmy kilka spółek zależnych, należących Newstar (Quanzhou) Industrial Co Ltd, Newstar (Chiny), współpracy przemysłowej. Ltd, Newstar (Quanzhou) Stone Co, Ltd, Quanzhou VCT Stone Co, Ltd, Newstar (Quanzhou) Bath & Kitchen Company Ltd, itp.
Newstar oparta na krajowych, skierowane do całego świata, dzięki czemu pierwsza marka na świecie będzie naszym wiernym cel strategiczny, jak produkty i kompleksowe rozwiązania z dostawcą usług, nasze produkty są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki i Bliskiego Wschodu , w prawie 200 krajach i regionach.
Doskonalimy sieć sprzedaży i platformy usług informacyjnych dla klientów na całym świecie w celu zapewnienia jakości i doskonałe usługi, A "pierwszej jakości, klienta na pierwszym miejscu" jest trzymać Newstar zasady.
1% postępu każdego dnia, Newstar ruszać, zdobyć większe postępy z badań i praktyki. Wczoraj, Newstar rozwinięta, dziś, wzrost Newstar w przyszłości, Newstar będzie korzystać z globalnej wizji i innowacyjnych usług do klientów na całym świecie

Dlaczego Znajdź Newstar

Newstar groupCena: class=black_biaoge_ziti_shiercu01> Bezpośrednio Dostawca Kamień

Dostawa:. class=black_biaoge_ziti_shiercu01> Szybko, bez opóźnienia, na czas

Kolory: class=black_biaoge_ziti_shiercu01> Większość rodzajów Stones i kolory można wybrać z Chin i całego na świecie

jakości: class=black_biaoge_ziti_shiercu01> Control System Strictly Jakości, gwarantowane

usługi: class=black_biaoge_ziti_shiercu01> Najsilniejsze Personel i zespół, szybka odpowiedź

Design: class=black_biaoge_ziti_shiercu01> profesjonalnych projektantów, dzięki czemu produkty na faktyczne prace


Mamy dobrze ugruntowaną Cooperator, Partner, Firma zainwestowała dostarczanie wszelkiego rodzaju Kuchnia i łazienka produktów takich jak płytki ceramiczne zlewy, umywalki szklane, zlewy z miedzi, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej i szafki. Także inne wyroby z kamienia w Chinach. Po dobrej organizacji, możemy wysłać je dla Ciebie z najlepszą obsługę.
dom | produkty | O nas | aktualności | Skontaktuj się z nami
Copyright (c)2012 All Rights Reserved CHINA NEWSTAR STONE COMPANY